Зубко закликав посилити відповідальність за неналежне обстеження закладів освіти

Зубко закликав посилити відповідальність за неналежне обстеження закладів освіти

Укрінформ
Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко наголосив на важливості проведення до 1 вересня повного обстеження будівель усіх навчальних закладів України.

Про це він заявив під час всеукраїнської селекторної наради з підготовки до навчального року, яка відбулася в місті Дніпро під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

«Я ще раз наголошую, що 100% готовність навчальних закладів – це не тільки пофарбовані стіни, поміняні вікна, а  це, в першу чергу, проведене повне обстеження будівлі, яка повинна гарантувати безпеку наших дітей. Тому закликаю відповідальних осіб до 1 вересня провести повне обстеження усіх навчальних закладів України», - зазначив Зубко.

Читайте також: Вже у 144 школах України розпочато створення нового освітнього простору - Зубко

Він нагадав, що Кабінет міністрів раніше затвердив порядок обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, який конкретизує список об’єктів, що підлягають обов’язковому обстеженню. За словами урядовця, це  об’єкти, у першу чергу, навчальних, культурних, медичних закладів, а також будівлі адміністративного призначення.

Разом із тим, Зубко висловив переконання, що відповідальність за неналежне обстеження будівель закладів освіти має бути посилена аж до кримінальної.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-