SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Перший капелан Нацгвардії отримав посвідчення учасника бойових дій - 15.08.2017 20:56 — Новини Укрінформ
Перший капелан Нацгвардії отримав посвідчення учасника бойових дій

Перший капелан Нацгвардії отримав посвідчення учасника бойових дій

Фото
1411
Ukrinform
У вівторок, 15 серпня, у Головному управлінні НГУ заступник командувача по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар вперше вручив посвідчення учасника бойових дій капелану, що займається духовною опікою військовослужбовців Навчального центру Нацгвардії.

Про це повідомляє прес-служба НГУ. 

"Протоієрей Кулицький Андрій Романович з березня 2017 року офіційно є військовим священиком (капеланом) навчального центру НГУ, що на Львівщині. Ще до призначення на посаду він на волонтерських засадах працював з військовослужбовцями Навчального центру. З початком АТО неодноразово виїжджав з гвардійцями на схід України, де займався душпастирською опікою особового складу. Цим самим завоював довіру, великий авторитет та повагу", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У центрі Києва розпочалася хресна хода вірян Київського патріархату

Як додали у Нацгвардії, вже після офіційного призначення на посаду перебував у зоні АТО та здійснював служіння як перший офіційно введений на посаду капелан Національної гвардії України.

Нагадаємо, що Національна гвардія першою серед військових формувань запровадила інститут капеланства. Наразі введено більше 40 посад військових священиків.

Перший капелан Нацгвардії отримав УБД Фото: Нацгвардія

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>