Гроші на

Гроші на "Стіну" відмивала фірма, записана на прибиральницю - ЗМІ

Укрінформ
НАБУ підозрює, що три фірми-генпідрядники робіт по проекту "Стіна" використовували для відмивання коштів субпідрядника - фіктивне ТОВ "Кіт-Трейд".

Про це йдеться у статті журналіста Олексія Братущака на "Українській правді".

"Згідно з інформацією, наданій ДФС України, будь-яких працівників, окрім директора, ТОВ "Кіт-Трейд" не має, у зв'язку з чим об'єктивно виконати роботи з інженерно-технічного облаштування держкордону воно не могло, що дає підстави вважати, що ТОВ "Кіт-Трейд" є фіктивним підприємством, та будь-яких робіт з облаштування державного кордону не виконувало", – зазначається в рішенні суду, яке цитує автор статті.

Під час допиту перший директор ТОВ "Кіт-Трейд" повідомила, що працює прибиральницею, а за 500 гривень видала довіреність незнайомцю на здійснення дій від свого імені.

Нині офіційним керівником ТОВ "Кіт-Трейд" значиться Сергієнко Сергій Едуардович.

Читайте також: Скандал навколо "Стіни": сімом підозрюваним призначили 25,5 мільйона застави

Із ухвали Солом'янського суду Києва щодо арешту майна у цій справі також випливає наступне: у справі розкрадання коштів по проекту "Стіна" 4 мільйони гривень з рахунку цієї фіктивної фірми у банку "Глобус" зняв директор фірми, а ще частину грошей перевели на три інші рахунки у "Сбербанку" з призначенням платежу: "Поповнення власного поточного рахунку".

Як відомо, Національне антикорупційне бюро розкрило схему розтрати державних грошей і затримало перших фігурантів скандалу навколо "Стіни". За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-