НАЗК передало до НАБУ результати перевірки чотирьох е-декларацій

НАЗК передало до НАБУ результати перевірки чотирьох е-декларацій

Укрінформ
Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердило результати 39 повних перевірок е-декларацій, а до кінця місяця планує затвердити загалом близько 100 результатів перевірок.

Про це заявив журналістам під час дня відкритих дверей у НАЗК заступник начальника першого відділу Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Аркадій Сесемко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Станом на сьогодні закінчено і є рішення стосовно 39 перевірок е-декларацій, результати перевірки 4 осіб направлено до НАБУ. На засідання 17 серпня виноситься ще 15 результатів перевірок, потім буде засідання 18 серпня, і там також буде по 15-20 рішень винесено, і до кінця місяця це буде не 39 рішень, а десь 100», - сказав Сесемко.

Він розповів, що загалом проведено 313 повних перевірок електронних декларацій 244 осіб. З них за рішенням НАЗК було розпочато повні перевірки стосовно Президента України та членів Кабінету міністрів, всі інші особи перевірялися за заявами викривачів, які повідомляли в НАЗК інформацію про невідповідність декларацій посадовців реальному стану справ. Сесемко зазначив, що проблемним моментом у проведенні повних перевірок є відсутність автоматизованої системи перевірки, тому уповноважена особа НАЗК має сама вивчити декларацію і зробити запит у ручному режимі до відповідних органів, яких зазвичай 10-12.

Читайте також: За півроку в Україні посадили 121 корупціонера

Відповідаючи на запитання журналістів, Сесемко поінформував, що за його інформацією затвердження результатів повної перевірки декларації Президента буде винесено «на одне з найближчих засідань НАЗК». Він також повідомив, що вже затверджено результати повних перевірок декларацій 15 міністрів, у деклараціях трьох урядовців не знайдено жодної помилки, а помилки в деклараціях інших топ-посадовців не тягнуть за собою кримінальної чи адміністративної відповідальності, тому в рішенні про затвердження результатів перевірки вказано на необхідність виправити неточні дані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-