Львівський бронетанковий оштрафували на 9,8 мільйона

Львівський бронетанковий оштрафували на 9,8 мільйона

1056
Ukrinform
Господарський суд міста Києва ухвалив рішення про стягнення з державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» до Держбюджету 9,8 млн грн за несвоєчасне виготовлення військової техніки. 

Про це інформує прес-служба Військової прокуратури Західного регіону.

У прокуратурі зазначили, що у грудні 2015 року між Міністерством оборони і заводом було укладено договір щодо виготовлення і поставки оборонному відомству тактичних бойових колісних машин «Дозор-Б» в кількості 10 одиниць, які призначались для використання у зоні проведення антитерористичної операції.

У зв’язку з перевищенням суми коштів, перерахованих Міністерством оборони  над фактичними витратами заводу на виготовлення та поставку продукції, виконавець (ДП «Львівський бронетанковий завод») повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом у сумі майже 6,5 млн грн.

Читайте також: Справа Львівського бронетанкового: генерала Мельника відпустили на поруки

Однак зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав.

"Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військовою прокуратурою заявлено позов про стягнення зазначених коштів у сумі 6,5 млн грн, а також штрафних санкцій у розмірі 3,3 млн грн за прострочення виготовлення та поставки військової техніки", - зазначають у відомстві.

 Суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для повернення цих сум та задовольнив позов у повному обсязі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-