Суд оштрафував заступника голови НАЗК за корупцію

Суд оштрафував заступника голови НАЗК за корупцію

Укрінформ
Дніпровський райсуд Києва притягнув до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення і наклав штраф у сумі 6 800 грн на заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Рішенням Дніпровського районного суду міста Києва 2.08.2017 Радецького Р.С. притягнуто до відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією, та накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 6 800 гривень", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у прес-службі, Генеральною прокуратурою України забезпечувалася участь у судовому розгляді адміністративної справи відповідно до протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Радецького за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП (неповідомлення та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів).

Читайте також: У НАЗК вказали на “стартову точку” у перевірці майна чиновників

Протоколи складено уповноваженим органом – Департаментом захисту економіки Національної поліції України.

Перше судове засідання Дніпровського районного суду міста Києва у цій справі відбулося 24 липня, тоді було заслухано позицію сторін і за клопотанням адвоката Радецького допитано свідка Руслана Рябошапку.

Після цього прокуратура заявила клопотання про виклик та допит у судовому засіданні, яке відбулося 2 серпня, автора скарги до поліції на дії Радецького – керівника Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції НАЗК Олександра Писаренка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-