Вступна кампанія: паперові заяви сьогодні мають внести до Єдиної бази

Вступна кампанія: паперові заяви сьогодні мають внести до Єдиної бази

983
Ukrinform
Усі заяви вступників, подані у паперовому вигляді, приймальні комісії мають внести до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) сьогодні, 27 липня, до 18 години.

З відповідним листом Міністерство освіти та науки звернулося до усіх керівників вищих навчальних закладів, повідомляє прес-служба МОН.

"Інформація про внесені в ЄДЕБО паперові заяви, яка надсилається в ДП "Інфоресурс" електронною поштою, не передбачає отримання погодження і не може бути причиною затримки допуску вступника до конкурсного відбору", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у листі також надані роз’яснення щодо розбіжностей у інформації в електронних кабінетах вступників. Так, якщо приймальна комісія виявить розбіжності в середньому балі атестату і не зможе врегулювати це питання у встановлений термін, то їй необхідно терміново звернутися електронною поштою до ДП "Інфоресурс". У разі ж відсутності в кабінеті сканкопії додатку до атестата приймальна комісія має зв’язатись з вступником та внести середній бал на підставі документа, надісланого ним.

Читайте також: Необхідно верифікувати всі дані вступників – Гриневич

Окремо МОН звертає увагу, що невідповідність або погана якість фотокартки, завантаженої вступником, не може бути підставою для відмови в допуску його заяви до участі в конкурсному відборі.

Нагадаємо, 26 липня закінчилася реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>