Євросоюз дає українським силовикам €2 мільйони на реформи

Євросоюз дає українським силовикам €2 мільйони на реформи

1128
Ukrinform
Консультативна місія ЄС в Україні (EUAM Ukraine) у 2017 році здійснює 45 проектів для сприяння реформуванню правоохоронної системи України, на які виділяє понад два мільйони євро.

Про це в інтерв'ю DW повідомив голова місії Кястутіс Ланчінскас.

"Ми вже затвердили 45 проектів, які будуть фінансуватися. Фінансуватимуться тренінги і поїздки наших колег до інших європейських держав для обміну провідним досвідом. Так само ми фінансуватимемо обладнання для правоохоронних органів (...) Будемо віддавати техніку - автомобілі", - пояснив Ланчінскас. 

Голова місії ЄС уточнив, що йдеться про машини-позашляховики, які досі використовувалися місією ЄС. Автомобілі передадуть українській стороні "за місяць-півтора".

Читайте також: Аваков запевнив: злочинність зменшилась на 16,5%

Зазначається, що серед найважливіших проектів, які на даний момент фінансує місія - створення системи співпраці між Європолом і українськими правоохоронними органами, а також community policing. Якщо співпраця з Європолом стосується передовсім протидії організованій злочинності, то community policing - це політика, спрямована на налагодження зв'язків між представниками місцевих громад та поліцейськими.

EUAM Ukraine почала працювати в Україні наприкінці 2014 року і покликана сприяти реформуванню сектору цивільної безпеки України, до якого належать поліція, прикордонники, спецслужби, пенітенціарна система та система юстиції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>