На Донеччині поліція розгорнула інформаційну кампанію «Батьки, закривайте вікна!»

На Донеччині поліція розгорнула інформаційну кампанію «Батьки, закривайте вікна!»

465
Ukrinform
У Донецькій області з початку року 7 дітей випадали з вікон багатоповерхових будинків, тому поліція регіону розгорнула інформаційну кампанію з профілактики випадання дітей - «Батьки, закривайте вікна!».

Про це у вівторок повідомили в поліції Донецької області.

«7 малюків з початку року постраждали, випавши з вікон, з них лише протягом літа - 5. Наслідок відкритого вікна у кімнаті з дитиною – важкі травми, які призводять до інвалідності та загибелі. Поліцейські забили тривогу. Аби привернути увагу дорослих до проблеми та вберегти життя дітей, правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» влаштували низку профілактичних акцій по всій області», - йдеться у повідомленні.

В поліції нагадали, що нещасні випадки трапилися переважно на півночі області – в Лимані, Слов’янську, Торецьку, Часовому Ярі. Серед постраждалих - малеча віком від 1,5 до 7 років.

Превентивні заходи поліції охопили весь регіон від півдня до півночі. До кампанії приєдналася небайдужа молодь з молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських».

Поліцейські та лігівці вийшли на вулиці, аби застерегти: не можна залишати дітей без нагляду у кімнаті з відкритим навстіж вікном, а москітні сітки – це не захист.

Підлітки з Ліги поширювали інформаційні листівки, спілкувалися з жителями міст, записували відеозвернення у соцмережах. Обійшли поліклініки, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, дитячі магазини, парки – місця, де батьки гуляють з малюками. Залишали пам’яткі для батьків у різних установах, навіть у салонах краси серед журналів.

Таким чином правоохоронці та їхні юні помічники намагаються донести до дорослих, що трагедія може трапитися з кожним, навіть у гарних батьків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-