Кабмін відклав затвердження обсягу держзамовлення на магістратуру

Кабмін відклав затвердження обсягу держзамовлення на магістратуру

Укрінформ
Кабмін відклав розгляд питання про затвердження обсягів державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2017 році.

Відповідне рішення повинно було бути ухвалене на сьогоднішньому засіданні уряду згідно з порядком денним, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк, Мінфін не погоджується із запропонованим у проекті постанови обсягом державного замовлення.

“Це зберігає проблеми в системі вищої освіти і призводить до неефективного використання коштів”, - сказав він і додав, що пропонує скоротити обсяг такого держзамовлення.

У свою чергу віце-прем’єр-міністр Степан Кубів пообіцяв, що протягом наступних трьох днів документ буде доопрацьовано.

Разом з тим, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав у подальшому напрацювати повністю нові механізми фінансування системи вищої освіти в Україні.

Читайте також: Зміни у медичній освіті: нові вимоги та можливості для майбутніх лікарів

Раніше повідомлялося, що загальний обсяг держзамовлення в 2017 році на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів пропонувалося встановити на рівні 212 тисяч 373 місць, що на близько 17 % менше, ніж минулого року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-