Діти з

Діти з "гарячих точок" відпочинуть на Київщині - Укроборонпром

1132
Укрінформ
Розпочалася літня програма з оздоровлення для дітей з "гарячих точок" Донецької і Луганської областей від державного концерну "Укроборонпром" на базі дитячого спортивно-оздоровчого комплексу ім. Гагаріна на Київщині.  

Про це повідомляє прес-центр ДК "Укроборонпром".

"ДК “Укроборонпром” розпочав програму літнього оздоровлення дітей з міст Авдіївка, Мар‘їнка, сіл Штормове, Новоайдар, а також інших селищ та міст Луганської та Донецької областей, які зараз фактично є найгарячішими точками України. Завдяки діяльності концерну, стало можливим організувати відпочинок дітей на базі дитячого спортивно-оздоровчого комплексу ім. Гагаріна, який заснований державною акціонерною холдинговою компанією (ДАХК) "Артем", що входить до складу "Укроборонпрому". При цьому концерн та ДАХК "Артем" беруть на себе фінансові витрати із організації відпочинку та проведення освітньо-екскурсійних програм", - йдеться в повідомленні.

Комплекс розташований у місті Ірпінь на Київщині у екологічно чистій зоні посеред соснового лісу. Найбільшими його перевагами є позитивний багаторічний досвід організації дитячого оздоровлення, високий культурний рівень персоналу. Комплекс має спортивну орієнтацію та можливості для реалізації спеціальних творчих програм для дітей.

Читайте також: Діти з прифронтового Кримського відпочинуть у санаторії "Трускавецький"

Ця соціальна ініціатива триватиме протягом всіх літніх змін роботи дитячого комплексу. Наразі організатори продовжують формувати групи дітей із зони АТО, батьки яких не мають можливості переїхати подалі від війни.

В свою чергу керівник проекту оздоровлення дітей від ДК “Укроборонпром” Катерина Баришева заявила, що питання здоров‘я дітей є пріоритетним.  

"Концерн, який зараз втілює у життя стратегію реформування, вже починає отримувати позитивні результати не тільки у виробничо-фінансовій сфері, а й у площині соціального забезпечення. Питання здоров‘я дітей є одним із головних для всіх батьків, і ми раді, що можемо допомогти нашим співвітчизникам", – прокоментувала Баришева.

Директор комплексу ім. Гагаріна Григорій Піхно заявив, що такого роду програма для концерну є пілотною, проте вже сьогодні учасники програми пройшли медичне обстеження і анкетування, що дозволяє створити спеціальні програми для кожної дитини.

"Для нас це новий досвід використання можливостей концерну на благо України. Завдяки збереженим літнім оздоровчим комплексам, зараз у нас є можливість проводити безкоштовне лікування дітей із зони АТО. При цьому, всі діти пройшли професійне медичне обстеження та анкетування, що  дозволило створити спеціальні програми для кожної дитини, урізноманітнити дозвілля", – додав Піхно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-