SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight СБУ показала унікальний архів про Романа Шухевича - 04.07.2017 14:51 — Новини Укрінформ
СБУ показала унікальний архів про Романа Шухевича

СБУ показала унікальний архів про Романа Шухевича

Документ
1203
Ukrinform
Служба безпеки з нагоди 110-ї річниці від дня народження Романа Шухевича оприлюднила сім документів, присвячених його життю та діяльності. Більшість з них невідомі не лише широкому загалу, а й дослідникам визвольного руху.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. 

«Матеріали, що накопичувалися тоталітарними органами безпеки, не лише закарбували насичене подіями життя та боротьбу «Тараса Чупринки», а й спростовують низку радянських міфів, зокрема про співпрацю Шухевича з нацистами», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: 110-річчя Шухевича відзначили у селищі, де він прийняв останній бій

Це лише незначна частина величезного масиву матеріалів, присвячених Роману Шухевичу, що зберігається у фондах Галузевого державного архіву СБУ. Служба запрошує всіх дослідників завітати до читального залу та особисто ознайомитися із документами про життя та діяльність цієї видатної особи.

СБУ оприлюднила унікальні архівні документи про життя та діяльність Романа Шухевича / Фото: https://www.ssu.gov.ua

Фото: СБУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>