СБУ провела антитерористичні навчання

СБУ провела антитерористичні навчання

Фото
1483
Ukrinform
У планових тактико-спеціальних антитерористичних навчаннях, організованих координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Чернівецькій області, взяли участь представники поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

Про це повідомляє СБУ на своїй сторінці у Facebook.

"В умовах, максимально наближених до реальних, учасники тренувань відпрацювали дії, спрямовані на нейтралізацію терористів, звільнення заручників та виявлення і знешкодження вибухових пристроїв", - йдеться в повідомленні.

СБУ провела антитерористичні навчання на Буковині

Зазначається, що за легендою навчань "терористи" проникли на територію однієї з газокомпресорних станцій регіону, захопили заручників і погрожували підірвати об’єкт у разі невиконання їхніх умов. Завдяки чітко скоординованій взаємодії всіх учасників навчань та виробленому у Штабі АТЦ алгоритму дій співробітники спецпідрозділів "Альфа" та "Корд" блискавично нейтралізували "злочинців".

Читайте також: Нацгвардійці вчилися боротися з диверсійними групами противника

За підсумками навчань було визначено основні ризики терористичної вразливості об’єктів підвищеної небезпеки, розташованих на території Буковини.

Також керівники регіональної Координаційної групи АТЦ при Управлінні СБУ в Чернівецькій області наголосили на необхідності постійної взаємодії регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом та органів державної влади й самоврядування у питаннях протидії терористичним проявам.

Фото: СБУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-