Нова школа: Британія, Німеччина та Франція підготують вчителів іноземної

Нова школа: Британія, Німеччина та Франція підготують вчителів іноземної

1774
Ukrinform
Двісті вчителів англійської мови, 50 - німецької та 50 - французької, які у 2017-2018 навчальному роках пілотуватимуть новий стандарт початкової школи, викладатимуть у Британській раді в Україні, Cambridge English Language Assessment, Cambridge University Press, Гете-Інституті та Посольстві Франції в Україні.

Деталі цього проекту обговорювалися на зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з іноземними партнерами, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Для нас важливо переконатися, що вчителі 100 модельних шкіл, які стануть першопрохідцями у реалізації нового стандарту реформи Нова українська школа, будуть добре підготовлені та могли потім ділитися досвідом з іншими вчителями. Тому, плануючи для них перенавчання, ми вирішили наступне. Перше, буде очна частина - тренінги для усіх вчителів з трьох мов, а після них навчання продовжуватиметься за системою «Blended Learning», щоб забезпечити педагогів постійною підтримкою. Якщо говорити про навчальні матеріали для вчителів англійської мови, то наші партнери з Кембріджу забезпечать педагогів своїми напрацюваннями», - розповів керівник з проектів англійської мови Британської Ради в Україні Саймон Етертон.

Розміщення матеріалів для змішаного навчання відбуватиметься на ресурсах іноземних партнерів - Британської ради в Україні, Гете-Інституту та Посольства Франції. Загалом проводитиметься підвищення кваліфікації для щонайменше 2 вчителів з кожної пілотної школи. У 100 школах пілотуватиметься новий стандарт та програма з англійської мови, у 25 - з французької та ще у 25 - з німецької.

Як повідомлялося, цього року 100 шкіл України пілотуватимуть новий стандарт початкової школи, який впроваджуватиметься у межах реформи Нова українська школа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-