Президент привітав українців із Днем молоді - 25.06.2017 10:10 — Новини Укрінформ
Президент привітав українців із Днем молоді

Президент привітав українців із Днем молоді

1284
Ukrinform
Президент Петро Порошенко привітав українців із Днем молоді.

Текст вітання розміщено на його офіційному інтернет-представництві.

"Молоді юнаки та дівчата зі світлими помислами, з великим патріотизмом, енергією і добром у серці героїчно кидають виклик злу та несправедливості. Пишаюся тим, що молодь завжди стояла в авангарді історичних змін, боротьби за незалежність України - від Героїв Круг до перших студентських палаток Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Євромайдану, Героїв Небесної сотні та "кіборгів". Нині волю і свободу найкращі українці - воїни Збройних сил та інших військових формувань захищають на Сході нашої держави", - наголосив глава держави.

Він зазначив, що молодість - найпрекрасніша пора у житті, адже це час становлення особистості, планування майбутнього, здобуття освіти, нових відкриттів та вражень, перших кроків та звершень на професійному шляху.

"Сьогодні - день великих надій і очікувань. Напередодні українці отримали безвіз з країнами Євросоюзу, зруйнувавши завісу, яка відділяла Україну від Європи. Упевнений, що без вашої рішучої та безкомпромісної боротьби за європейський вибір цей день ніколи б не настав", - зауважив Президент, звертаючись до молоді.

Він висловив переконання, що Україна ніколи не зійде зі шляху демократії, бо загартувалося нове покоління - покоління вільних людей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>