Президент привітав українців із Днем молоді

Президент привітав українців із Днем молоді

Укрінформ
Президент Петро Порошенко привітав українців із Днем молоді.

Текст вітання розміщено на його офіційному інтернет-представництві.

"Молоді юнаки та дівчата зі світлими помислами, з великим патріотизмом, енергією і добром у серці героїчно кидають виклик злу та несправедливості. Пишаюся тим, що молодь завжди стояла в авангарді історичних змін, боротьби за незалежність України - від Героїв Круг до перших студентських палаток Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Євромайдану, Героїв Небесної сотні та "кіборгів". Нині волю і свободу найкращі українці - воїни Збройних сил та інших військових формувань захищають на Сході нашої держави", - наголосив глава держави.

Він зазначив, що молодість - найпрекрасніша пора у житті, адже це час становлення особистості, планування майбутнього, здобуття освіти, нових відкриттів та вражень, перших кроків та звершень на професійному шляху.

"Сьогодні - день великих надій і очікувань. Напередодні українці отримали безвіз з країнами Євросоюзу, зруйнувавши завісу, яка відділяла Україну від Європи. Упевнений, що без вашої рішучої та безкомпромісної боротьби за європейський вибір цей день ніколи б не настав", - зауважив Президент, звертаючись до молоді.

Він висловив переконання, що Україна ніколи не зійде зі шляху демократії, бо загартувалося нове покоління - покоління вільних людей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-