Апеляції на результати ЗНО почнуть розглядати 26 червня

Апеляції на результати ЗНО почнуть розглядати 26 червня

2640
Укрінформ
Розгляд апеляцій, поданих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, які не згодні з результатами свого тестування, розпочнеться 26 червня.

Про це в четвер на прес-конференції в Укрінформі заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій.

«Розгляд апеляційних звернень буде після того, як вони будуть опрацьовані робочими групами при апеляційній комісії УЦОЯО. Перше публічне засідання розпочнеться з понеділка наступного тижня», - сказав Карандій. 

Директор УЦОЯО повідомив, що з моменту початку оголошення результатів тестів до Центру вже поступило близько 3 тисяч апеляційних звернень, що є невисоким показником.

«Це невисокий показник, як правило статистично кожного року цей показник складає близько 1% від кількості результатів. Якщо в цьому році було 840 тисяч тестів, очікуваний рівень є на рівні 8 тисяч заяв», - уточнив Карандій.

За його словами, найбільше апеляцій подають ті учасники ЗНО, які претендували на медалі, і для яких результати ЗНО зараховувалися як державна підсумкова атестація.

"Коли є різниця в 1-2 бали, не вистачає для отримання золотої або срібної медалі, тоді подають апеляцію", - сказав Карандій.

Апеляційну заяву щодо результатів тестування можна подавати протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів. 

Учасники ЗНО, які подали таку заяву, повинні попередити про це керівника свого навчального закладу.

Розгляд апеляційних заяв здійснює апеляційна комісія протягом 15 календарних днів  з  дати її надходження.  

Також директор УЦОЯО зазначив, що учасник ЗНО може бути присутнім на засіданні комісії. Інформація про дату, час та місце проведення таких засідань, а також список осіб, чиї апеляції будуть розглядатися, буде оприлюднена на сайті УЦОЯО, а про результат розгляду учасника буде поінформовано через його інформаційну сторінку протягом 3 днів після прийняття рішення. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-