Климпуш-Цинцадзе розповіла, що заважає швидким реформам

Климпуш-Цинцадзе розповіла, що заважає швидким реформам

1372
Укрінформ
Недостатня кількість професіоналів в різних ешелонах влади і місцевого самоврядування заважає швидшому проходженню реформ в Україні.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час відкриття на Миколаївщині сучасного перевантажувального терміналу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щоб реформи в Україні відбувалися швидше, нам бракує ефективного державного апарату. Найбільшим стримуючим фактором для всіх нас я бачу, перш за все, відсутність достатньої кількості професіоналів при владі. Для того, щоб їх було більше, потрібно створити для них правильні умови, спрямовані на результат, де вони зможуть себе фахово показати. Тому потрібна додаткова підтримка, щоб люди могли прийти на держслужбу, у місцеве самоврядування, взяти на себе відповідальність і працювати», - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Вона також наголосила, що наразі вже почалося впровадження перших азів реформи державного управління, які, на переконання Климпуш-Цинцадзе, сприятимуть новим успішним перетворенням.

Фото: kmu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-