ГПУ підозрює, що Радецький підробив документи, щоб отримати посвідчення адвоката

ГПУ підозрює, що Радецький підробив документи, щоб отримати посвідчення адвоката

2784
Ukrinform
Генпрокуратура розпочала розслідування за фактом використання підроблених документів з метою отримання свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю заступником голови Національного агентства з питань запобігання та протидії корупції Русланом Радецьким.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду міста Києва про надання дозволу на проведення слідчих дій у робочому кабінеті Радецького, повідомляє "Громадське", у розпорядження якого потрапив цей документ. 

«З метою отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю Радецький Р.С. надав до Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури довідки про надання ним правової допомоги ПП «Гарантбудінвест» та ЗАТ «У Валентини» в період 2005-2008 років», - йдеться в тексті ухвали.

Однак досудове слідство встановило, що у вказаний період заступник голови НАЗК отримував допомогу по безробіттю в Деснянському районному центрі зайнятості, а юридичну освіту здобув лише 1 серпня 2008 року.

Крім того, в ухвалі зазначається, що в трудовій книжці Радецького відсутні сторінки з 37 по 44.

«Вказані факти можуть свідчити про підроблення документів, які стали підставою для видачі Радецькому Р.С. свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю», - зазначається в документі.

Ухвала підписана слідчим-суддею Іриною Литвиновою і датована 13 червня 2017 року.

В документі зазначається, що до суду надійшло клопотання про надання дозволу на проведення обшуку в кабінеті Радецького в НАЗК від заступника генерального прокурора Юрія Столярчука.

Вказане правопорушення кваліфікується за частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України та передбачає відповідальність у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Раніше повідомлялось, що поліція провела обшуки у робочому кабінеті заступника голови НАЗК Радецького.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>