"Презентуємо Україну": У Римі відбулася благодійна вечеря

"Презентуємо Україну": У Римі відбулася благодійна вечеря

Фото
1280
Ukrinform
10 червня Оргкомітет Євромайдан Рим та Конгрес Українців в Італії провели благодійну вечерю “Презентуємо Україну”.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Олесь Городецький, ініціатором акції став римський волонтер Ігор Дерев’янчук. Така благодійна вечеря проводилась в Римі вперше.

Метою акції було розповісти італійцям про Україну, а також зібрати благодійну допомогу для благодійного фонду “Крила Надії”, на лікування онкохворих дітей.

На початку вечері був представлений екскурс з історії України, від Київської Русі до проголошення Незалежності, продемонстровані відеоролики про Україну, її культуру, традиції та сучасність. Опісля, всі присутні мали змогу покуштувати українського борщу та вареників, спробувати традиційного яблучного пляцка та сирника.

У заході взяли участь представники Посольства України в Італії, Президент Комітету Roma Capitale Italia Europa Джіммі Труілло та депутат першого римського муніципалітету Мауріціо Еcпозіто. Пан Еспозіто нагородив голову Конгресу українців в Італії Мар’яну Тріль, за активну громадську діяльність, пам’ятною відзнакою – скульптурою римської вовчиці. Також, почесні грамоти від БФ “Миротворці України” отримали волонтери Марійка та Ростислав Германи.

Для учасників свята виступили українські артисти Риму Віра Гудь та Володимир Крамар.

На заході було зібрано 470 євро для БФ “Крила Надії”, які сьогодні ж відправлені адресату.

Foto DE Carlo Rocco

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-