На Донеччині відбулись змагання на кращий танковий екіпаж

На Донеччині відбулись змагання на кращий танковий екіпаж

Фото
1302
Ukrinform
Особовий склад танкових підрозділів, відведених згідно з Мінськими угодами у визначені місця, посилено працює над удосконаленням своїх навичок.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

Близько десяти танкових екіпажів з військових частин, які беруть участь в Антитерористичній операції, зійшлися на одному з полігонів Донеччини, аби вибороти почесне право називатись кращим серед рівних. У змаганні взяли участь представники підрозділів механізованих, танкових та Високомобільних десантних військ.

Захід відбувся у два етапи. Спершу його учасники змагались у подоланні смуги перешкод, яка включала практичне відпрацювання питань з основних предметів навчання: вогневої, тактичної, інженерної підготовки, підготовки з РХБ захисту та деякі спеціальні елементи, як наприклад, завантаження і розвантаження боєприпасів, евакуація пораненого члена екіпажу до медичного пункту тощо.

На Донеччині відбулись змагання на кращий танковий екіпаж

Після завершення першого етапу, учасники змагання приступили до виконання завдань на своїх бойових машинах. Тут були представлені різні модифікації танків Т-64, а також Т-80БВ та Т-72Б.

Завантаживши боєкомплект, екіпажі приступили до найбільш видовищної частини дійства – виконання вправ стрільб з озброєння танка під час руху. Завданням екіпажу було з відстані від 400 до 1200 метрів максимально влучними пострілами з гармати та кулеметів вразити як стаціонарні, так і цілі, які раптово з’являлись.

За результатами змагань кращі результати показали представники ВДВ та одного з механізованих підрозділів.

Нагороджуючи переможців, керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Сирський відзначив високий професійний воїнів-танкістів, їх неймовірний бійцівський характер та злагодженість екіпажів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>