В  Укрінформі втретє назвали

В Укрінформі втретє назвали "Журналіста року"

Укрінформ
В Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" втретє визначили лауреата премії "Журналіст року". Цього разу ним стала власний кореспондент агентства у Закарпатській області Тетяна Когутич.

Відзнаку  під час святкування Дня журналіста  Тетяні вручив генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко.

"Визначати журналіста року  Укрінформ почав у 2015-му. У день нашого професійного свята називаємо автора найкращих матеріалів, які друкувалися протягом року. За цей час це звання отримали Лана Самохвалова та наш зарубіжний кореспондент Олег Кудрін. Цього разу  ми вирішили відзначити яскраві та змістовні публікації Тетяни Когутич. Її статті та інтерв'ю з мешканцями краю відкривають красу та цікавинки Закарпаття", - зазначив Харченко.

Читачам Укрінформу запам'яталися матеріали Когутич про численні закарпатські фестивалі, місцеві традиції святкування Коляди та Великодня, ведмежий реабілітаційний центр, закарпатські трюфелі, ківі та "піраміди". Герої її інтерв'ю - знані в усій Україні актори, письменники й художники, а також місцеві "зірки": кондитер Валентин Штефаньо, винороб Іван Урста, селекціонер Генріх Стратон, богатир Сергій Вінер та інші. Піднімає вона й непрості та дражливі теми: про взаємини влади та нової поліції, стан закарпатських лісів, вигоди та небезпеки "заробітчанства" за кордоном, життя ромів тощо.

Тетяна навіть "привозила Закарпаття" до Києва: у дні проведення Євробачення презентувала в Arthub'і "Укрінформу" старовинні закарпатські вишивки, знайомила українських та іноземних журналістів із закарпатськими майстрами та музиками. Завдяки запрошеним нею гостям на "Днях різноманіття українських регіональних культур" присутні змогли довідатися про незвичайні туристичні маршрути краю та про найменший в Україні музей під відкритим небом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-