Порошенко відкрив в АП виставку дитячих малюнків "Де я - там мій прапор"

Порошенко відкрив в АП виставку дитячих малюнків "Де я - там мій прапор"

Фото, відео
1771
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко відкрив виставку робіт маленьких українців з усього світу "Де я - там мій прапор".

Виставку розміщено в арт-галереї Адміністрації Президента Second Floor Art Center, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні дуже важливий день - 1 червня, День захисту дітей. Ми з вами дуже добре до цього дня підготувалися. На цій виставці є також малюнки дітей української діаспори, які по всьому світу демонструють любов до України, демонструють, що в серці кожного українця знаходиться частинка Батьківщини. Ці малюнки робили і діти з Києва, без любові до України такі малюнки не намалюєш", - сказав Порошенко.

Він наголосив на тому, що частину цих робіт намалювали і діти з Донецька, Луганська, Слов'янська, "з багатьох інших українських міст і містечок, і вони мріють, щоб якомога швидше їх рідний Донецьк і наш рідний Донецьк, їх рідний Луганськ і наш рідний Луганськ повернулися під наш рідний жовто-блакитний український прапор".

"І я пообіцяв нашим юним малярам, що я буду робити все можливе, щоб Україна якнайшвидше повернулася на Донбас, і щоб Донбас якнайшвидше разом з Кримом повернувся в Україну. І ми зробимо все можливе, щоб над усією Україною було безхмарне небо, наш український прапор і гімн, щоб панував мир", - підкреслив Президент.

Глава держави також додав, що з малюнками маленьких українців найближчим часом зможуть ознайомитися лідери багатьох країн.

"В нас зараз активна міжнародна діяльність, і цим коридором обов'язково будуть ходити лідери більшості держав світу. У нас найближчим часом буде саміт з ЄС, у нас очікуються візити лідерів G7, і ваші малюнки знайдуть місце у серці кожного нашого партнера. Такий оптимізм, який демонструють діти діаспори, Донбасу, Києва, діти учасників АТО, батьки яких зі зброєю в руках боронять український суверенітет, на цих малюнках, як вони бачать Україну, - думаю, це буде цікаво побачити всім", - резюмував Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-