Справу попаснянського "глашатая "ЛНР" передали до суду

Справу попаснянського "глашатая "ЛНР" передали до суду

624
Ukrinform
СБУ продовжує роботу з виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до організації та проведення у травні 2014 року сепаратистського "референдуму" щодо "державної самостійності "ЛНР".

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в прес-службі Управління СБУ в Луганській області.

"30 травня цього року під процесуальним керівництвом прокуратури Луганської області скеровано до суду матеріали кримінального провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України відносно "голови Попаснянської виборчої комісії з проведення "референдуму". Співробітники СБУ встановили, що місцевий "активіст" брав безпосередню участь в організації заходу, а після його проведення забезпечив доставку "бюлетенів" до штабу терористів у Луганську. На мітингах та через ЗМІ він оголосив жителям Попаснянського району про створення так званої "ЛНР" і закликав до збройного опору українським військовим", - розповів офіцер прес-служби СБУ.

Зазначається, що протягом 2016-2017 років слідчими СБУ та прокурорами регіональної прокуратури зібрано доказову базу та завершено досудове розслідування стосовно 29 посадовців органів влади та місцевого самоврядування, депутатів, представників місцевих осередків політичних партій, які сприяли вчиненню антидержавної акції та брали в ній активну участь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-