Голландець намагався пронести через

Голландець намагався пронести через "зелений коридор" понад €100 тисяч

Укрінформ
У пункті пропуску "Бориспіль" митники виявили у громадянина Нідерландів понад 100 000 євро, які він намагався перемістити через митний кордон України без декларування.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

"Працівниками Київської митниці ДФС у пункті пропуску "Бориспіль" зафіксовано чергову спробу ввезення на митну територію України значної партії валюти з порушенням митних правил.100240 євро та 2629 гривень намагався ввезти на територію України...громадянин Нідерландів, який прилетів на територію України з Амстердама і для проходження митного контролю скористався спрощеною системою – зелений коридор, де, зокрема, передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації пасажир не надав, до моменту перетину ним "білої лінії" до інспектора митниці не звертався.

Після перетину пасажиром "білої лінії", яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю "зелений коридор", громадянину було задано питання щодо наявності в нього готівки, на що він відповів, що має 100 000 євро. Після цього пасажиру було запропоновано пред`явити всю готівку і він видав 100240 євро та 2629 гривень, що знаходились у відкритому поліетиленовому пакеті в одному з відділень рюкзака (ручній поклажі).

Зазначена готівка переміщувалась без ознак приховування. Зі слів громадянина, зазначена готівка  належить йому особисто і призначалась для придбання будинку для батьків його дружини.

Таким чином, громадянин Нідерландів перемістив через митний кордон України готівку в сумі, що підлягає обов’язковому письмовому декларуванню у повному обсязі для нерезидентів України, з поданням заповненої в`їзної митної декларації, відповідно до Постанови Правління НБУ № 148 від 27.05.2008 р.

З виявленої суми пасажиру було пропущено 10 000 євро. За протоколом про порушення митних правил до винесення судом рішення у справі вилучено 90 240 євро та 2629 гривень. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-