Порошенко привітав українських миротворців з професійним святом

Порошенко привітав українських миротворців з професійним святом

Укрінформ
На сьогодні близько 500 військовослужбовців Збройних сил України беруть участь у 9 операціях на території 7 країн світу.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко у своєму вітанні військовослужбовцям та ветеранам Збройних сил, інших військових формувань і правоохоронних органів України - учасникам міжнародних миротворчих операцій з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН.

"На сьогодні близько 500 військовослужбовців Збройних сил України беруть участь у 9 операціях на території 7 країн світу, демонструючи міжнародній спільноті традиційно високі професійні та моральні якості, компетентність і надійність, мужність і відвагу", - йдеться у повідомленні.

Всього ж за період незалежності України понад 42 тис. військовослужбовців Збройних сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України взяли участь в міжнародних миротворчих операціях під егідою ООН, ОБСЄ та Європейського Союзу.

У 2017 році також виповнюється 25 років з початку активної участі України у міжнародній миротворчій діяльності.

"Бездоганне виконання завдань, мужність і високий професіоналізм українських миротворців забезпечили визнання України як впливового суб’єкта європейської і світової систем безпеки та створили сприятливі умови для формування позитивного іміджу нашої держави в світі", - наголосив Президент.

Він додав, що нинішня визначна дата є "днем поваги всіх тих, хто виконував або продовжує виконувати високу місію з підтримання миру і безпеки у світі, а також днем пам’яті тих, хто віддав своє життя за цю благородну справу".

"У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Вітчизни та успішно застосовують отриманий у миротворчих операціях і місіях досвід у районі проведення антитерористичної операції. Упевнений, що ви гідно нестимете нелегку службу в неспокійних місцях планети, примножуючи свій вагомий внесок у врегулювання небезпечних конфліктів та відновлення правопорядку", - наголосив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-