"Океан Ельзи" змусив кафе безкоштовно годувати бійців АТО

Укрінформ
Група "Океан Ельзи" змусила заклад громадського харчування у Кам'янці-Подільському цілий день безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО через використання імені групи в рекламі закладу.

Про це прес-служба групи написала на своїй сторінці в Facebook.

"26 травня в Кам'янці-Подільському був концерт (до речі, дякую за чудовий вечір!) По дорозі на стадіон побачили цей рекламний борд... Ми були дуже здивовані таким зухвалим використанням нашого імені в рекламі без дозволу. Тому що, чесно кажучи, навіть в нашій країні, де питання виконання закону ніколи не стояли, на жаль, на першому місці, з таким нечасто стикалися. Наші юристи наполягали дати хід справі. Ми ж вирішили, прямо на концерті порадившись з глядачами, жителями міста, дозволити використання цього закладу нашого імені на цій конкретній рекламу за умови, що вони будуть цілий день годувати безкоштовно пенсіонерів та учасників АТО", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що таку пропозицію підтримали "все кілька тисяч глядачів".

"Дуже приємно, що зв'язавшись з представниками закладу... ми побачили з їх боку абсолютне розуміння ситуації: вони одразу вибачились, не почали вигадувати або хитрувати, а зізналися, що рекламне агентство надало їм неправдиву інформацію щодо такого розміщення. А головне, що відразу і з радістю погодилися на нашу пропозицію – проведення спеціальної акції у своєму закладі. Ми вдячні власникам, не тримати на них ніякого зла і хочемо і їм, і всім іншим цим прикладом показати, що потрібно завжди дотримуватися правил, навіть в найдрібніших подробицях", – пише прес-служба групи.

На думку музикантів, саме з цього і починається "успішна європейська країна".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-