SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Останній дзвоник: Марина Порошенко відвідала інклюзивну школу в Житомирі - 26.05.2017 18:38 — Новини Укрінформ
Останній дзвоник: Марина Порошенко відвідала інклюзивну школу в Житомирі

Останній дзвоник: Марина Порошенко відвідала інклюзивну школу в Житомирі

Фото
1454
Ukrinform
Дружина Президента Марина Порошенко відвідала свято останнього дзвоника в інклюзивній школі № 28 м.Житомира імені гетьмана Івана Виговського.

Цей заклад бере участь у пілотному проекті Благодійного фонду Порошенка щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні, повідомляє прес-служба глави держави.

"Цього тижня Верховна Рада України прийняла закон про інклюзивну освіту. А це значить, що відтепер кожен загальноосвітній заклад буде працювати за принципом "школа для всіх", де в інклюзивному середовищі зможуть навчатися діти з особливими освітніми потребами", - сказала перша леді.

Вона нагадала, що Благодійний фонд Порошенка був одним із ініціаторів та брав активну участь у розробці цього закону.

Марина Порошенко також підкреслила, що це надзвичайно важливий і гуманний крок для виховання нового покоління українців: "І я маю надію, що наша молодь буде сприймати людину, в першу чергу, за її здібності, а не за зовнішні прояви".

Дружина глави держави подякувала педагогам та батькам за виховання дітей грамотними, людяними та справжніми патріотами України.

Перша леді побажала цьогорічним випускникам завжди досягати поставленої мети і бути корисними для України, яка швидко змінюється і обрала для себе європейські цінності і стандарти життя. А школярам – набратися сил та енергії для нових успіхів у навчанні: "Завжди любіть Україну! Будьте гідними синами і доньками славних українських героїв, які захищають наш мир і незалежність!".

Марина Порошенко взяла участь в урочистостях з нагоди Свята останнього дзвоника в Житомирі. Фото: Михайло Марків, Укрінформ

У свою чергу директор школи Яніна Глінчевська наголосила, що заклад пишається своїми випускниками, зокрема Артуром Пушанком, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

Під час відвідання навчального закладу дружина Президента оглянула приміщення шкільної бібліотеки, яку до початку нового навчального року буде переобладнано в сучасну Медіатеку – інтерактивний простір, де окрім книжок, є комп’ютери та сучасна оргтехніка, а також зони відпочинку для дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>