У Держгеонадрах кажуть, що офіс захопили люди

У Держгеонадрах кажуть, що офіс захопили люди "напівпризначеного" директора

Укрінформ
Держслужба геології та надр отримала розпорядження Кабміну про призначення нового т.в.о. голови відомства Олега Кирилюка - попри те, що раніше його призначення було відхилене судом. А люди, які зранку захопили Держгеонадра, кажуть, що є представниками нового т.в.о. голови.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Держгеонадр, коментуючи ранкове рейдерське захоплення відомства.

"Люди, які зранку захопили Держгеонадра, стверджують, що є представниками нового т.в.о. голови служби Олега Кирилюка. Також в установу з групою людей зайшов Микола Фощій. Останній представляється як новий перший заступник голови. Всередині розпочалась колотнеча. Працівники були в дуже напруженому стані", - інформує прес-служба.

До відділу з управління персоналом надійшло розпорядження Кабінету міністрів про призначення нового т.в.о. голови служби, однак офіційного документа на Урядовому порталі немає.

Крім того, правоохоронці зобов'язали усіх працівників покинути приміщення служби, обгрунтовуючи це повідомленням про замінування приміщення.

"Однак жодних представників вибухотехнічної служби на місці немає. Натомість у приміщенні Держгеонадр досі залишаються група людей на чолі з Олегом Кирилюком та Миколою Фощієм", - наголосили у прес-службі.

Як повідомлялося, 18 травня Кабмін спробував призначити на посаду т.в.о. голови Держгеонадр Олега Кирилюка та першого заступника Миколу Фощія, однак через порушення процедури Окружний адміністративний суд Києва призупинив ці рішення Кабміну. 23 травня комісія з питань вищого корпусу державної служби на конкурсі не змогла обрати переможця на голову Держгеонадр. Конкурс мав відбутися ще 16 травня, однак Нацдержслужба його перенесла через відсутність кворуму.

За даними ЗМІ, Олег Кирилюк – колишній член "Партії регіонів", керівник Житомирської ДАБІ, що підпадав під дію закону про люстрацію. А Микола Фощій - колишній гендиректор ДП "Південукргеологія". Був звільнений зі скандалом після того, як аудитор виявив нераціональне використання підприємством державних коштів, багатомільйонні заборгованості з виплати зарплат працівникам та доведення підприємства до банкрутства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-