В уряді є чітке розуміння важливої ролі комунікації з суспільством - прес-секретар Прем'єра

В уряді є чітке розуміння важливої ролі комунікації з суспільством - прес-секретар Прем'єра

613
Укрінформ
В уряді є чітке розуміння важливої ролі комунікації влади з суспільством.

На цьому наголосив прес-секретар Прем'єр-міністра Дмитро Столярчук на конференції "Зміна парадигми в урядових комунікаціях", організованої Консультативною місією ЄС в Україні (КМЕС), повідомляє кореспондент Укрінформу.

уряді таке розуміння є. Ми вже започаткували цю роботу (комунікацію - ред.)", - сказав Столярчук.

Він відреагував на висловлену радником міністра інформаційної політики Аліною Фроловою позицію щодо того, що нині прес-служби органів влади пишуть прес-релізи нецікавою мовою, зазначивши, що "прес-релізи - це неодмінна функція, яка зберігається".

При цьому Столярчук наголосив, що уряд розширює канали донесення інформації про свою роботу до суспільства. Зокрема, розширив свою присутність і в соціальних мережах, і в телеефірах. Крім того, розпочав вибудовувати комунікації з підрозділами. "Доктор Уляна Супрун підтвердить те, що ми розпочали збирати на урядові наради комунікаційні підрозділи і разом вибудовуємо стратегію донесення до суспільства важливої інформації" ,- сказав він.

Звісно, відзначив прес-секретар глави уряду, результати цієї роботи не можуть бути помітні одразу, але вони будуть.

"Я, до речі, це підтверджую. Ми бачимо чітку координацію щодо донесення позиції уряду. Якщо у минулому у кожному із міністерств були свої повідомлення, то зараз ми діємо як одна команда. І це дуже важливо", - підтвердила слова Столярчука в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-