Міносвіти: Запрошення-перепустки роздрукували лише 70% учасників ЗНО

Міносвіти: Запрошення-перепустки роздрукували лише 70% учасників ЗНО

4975
Укрінформ
Перше тестування основної сесії ЗНО - з української мови і літератури - відбудеться вже у вівторок, 23 травня, проте досі лише 70% учасників роздрукували запрошення-перепустки, без яких їх не допустять до тестів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

«Звертаємося до учасників ЗНО із проханням відповідально поставитися до підготовки документів, що необхідно мати при собі для допуску до складання тесту. Завчасна підготовка може захистити вас від зайвого стресу у день іспиту», – закликають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як наголошується, у пункті тестування учасникам ЗНО при собі необхідно мати: оригінал сертифіката учасника ЗНО (той, що з фото і голограмою); оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті (паспорт, свідоцтво про народження тощо); запрошення-перепустку.

"Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні з певного предмета", - наголошують у МОН.

При цьому нагадують, що запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, створених на сайті УЦОЯО, з 28 квітня.

Учасникам ЗНО необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої - за номером і пін-кодом сертифіката, указаним у ньому.

"Запрошення-перепустки надсилатися поштовим зв'язком або на електронну скриньку не будуть", - підкреслюють у міністерстві.

Крім того, у МОН нагадали, що учасникам тестування потрібні 2-3 ручки з пастою насиченого чорного кольору (бажано гелеві). У пункті проведення ЗНО також дозволено мати воду в прозорій пляшці без етикетки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-