Єдиний реєстр вишів передали

Єдиний реєстр вишів передали "під крило" держави

1478
Укрінформ
МОН змінює програмне забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, через яку в перспективі функціонуватиме новий прозорий механізм ліцензування ВНЗ.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час робочої наради з представниками ВНЗ Одеської області I-IV рівня акредитації, повідомляє прес-служба МОН.

«Вперше Міністерство вийшло на систему ЄДЕБО, що на 100% належить державі. До цього уся система повністю була у приватних руках, включно з неймовірної кількістю персональних даних, що зберігаються у системі. Це було проблемою ще й тому, що МОН не мало можливостей вдосконалити систему з огляду на потреби. Тому минулого року були негаразди під час вступної кампанії. Сподіваюсь, що завдяки новій системі нам вдасться зняти ці проблеми», —  зазначила Гриневич.

За її словами, разом зі зміною системи у МОН триває підготовка нового положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти. Зміни передбачатимуть зменшення кількості даних, що вносяться вишами до системи.

"Ми хочемо полегшити життя ВНЗ й автоматизувати систему ліцензування. Якщо ця процедура здійснюватиметься через ЄДЕБО, вам не доведеться більше возити – папери в МОН  існуватиме дистанційний та прозорий електронний сервіс", – пояснила міністр.

Варто зазначити, що з 20 травня до 12 червня доступ користувачів до ЄДЕБО буде тимчасово призупинено, щоб забезпечити якісну та безперебійну роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти, зокрема, під час вступної кампанії та видачі дипломів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-