Гриневич дала прес-конференцію на площі — через “бомбу” в ОДА

Гриневич дала прес-конференцію на площі — через “бомбу” в ОДА

Укрінформ
Сьогодні, 18 квітня, під час прес-конференції міністра освіти та науки України Лілії Гриневич надійшло повідомлення про замінування будівлі Одеської облдержадміністрації, де відбувалась прес-конференція.

Про це повідомляє кореспондент Укрініформу.

"До правоохоронних органів надійшло повідомлення про замінування адмінбудівлі обласної державної адміністрації, службовців ОДА евакуюють, просимо й представників ЗМІ екстрено покинути приміщення", - зазначив заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Ігор Ткачук.

Завершивши відповідь на чергове запитання одного з журналістів, міністр разом з представниками ЗМІ залишила приміщення ОДА й продовжила прес-конференцію на площі поряд з адмінбудівлею.

Гриневич надала вичерпні відповіді на запитання журналістів, а також уточнила мету робочого візиту: "Я прибула до Одеської області, щоб зустрітися з освітянами та керівниками навчальних закладів, обговорити підсумки цього навчального року і перспективи реформи в українській школі".

Сьогодні вранці, додала міністр, "вже відбулися зустрічі з головою облдерждміністрації Максимом Степановим, директорами навчальних закладів 1-2 рівня акредитації. У програмі робочого візиту також зустрічі з колективами викладачів Рішельєвського ліцею та Південноукраїнського педагогічного університету, що відзначають ювілейні дати від свого заснування, а також обговорення з освітянами проблемних питань в актовому залі Одеського національного університету ім. Іллі Мечникова", - сказала Гриневич.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-