МІП та представники Facebook говорили про "тривожну кнопку" для користувачів - 18.05.2017 11:05 — Новини Укрінформ
МІП та представники Facebook говорили про "тривожну кнопку" для користувачів

МІП та представники Facebook говорили про "тривожну кнопку" для користувачів

821
Ukrinform
Мінінформ та представники Facebook обговорили перспективи розвитку соціальної мережі в Україні, а також реальні та надумані загрози для користувачів, що виникають в соцмережах.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін.

"МІП продовжує ділитися результатами участі у StratcomSummit2017, що відбувається у Празі. На полях саміту вдалося провести робочу зустріч з Head of Public Policy for Central and Eastern Europe for Facebook (керівником громадської політики Facebook у Центральній та Східній Європі Габріелою Чех - ред.). Раніше керівництво міністерства вже зверталося до Габріели по допомогу, в тому числі у випадках маніпулятивного бану українських блогерів та журналістів на Facebook", - зазначив він.

За словами Золотухіна, сторони обговорили перспективи розвитку соціальної мережі в Україні, а також реальні та надумані загрози для користувачів, що виникають в соцмережах.

Заступник міністра додав, що Габріела Чех також спостерігає за розвитком ситуації з сумнозвісними "синіми китами".

"Попри те, що ми зійшлися на думці, що це є непідтверджена, розігнана журналістами сенсація, домовилися про те, що у користувачів має бути "тривожна кнопка". Особливо у випадку підлітків. Особливо у випадку ситуацій, що ведуть до суїцидальних настроїв", - додав Золотухін.

Він також зазначив, що міністерство планує розробити пропозиції для Facebook щодо підключення до співпраці українських організацій, які здійснюють психологічну підтримку по телефону в режимі 24/7. За словами урядовця, це дозволить соціальній мережі використовувати їхні контакти для надання тим користувачам, які потребують підтримки, та написали про це у своїх постах чи коментарях.

"Технічна сторона питання ще потребує обговорення, але у зв'язку з важкою ситуацією в Україні (не тільки для підлітків, але й для ветеранів АТО, для внутрішньо-переміщених осіб) - цей напрямок діяльності ми вважаємо дуже важливим!" - підкреслив Золотухін.

Крім того, за його словами, було обговорено можливості підтримки українських журналістів та блогерів, в разі отримання ними загроз на Facebook.

"Габріела розповіла про свій досвід переговорів з міністрами чи політиками, яких було забанено мережею за хейтспіч чи різкі висловлювання. Я сказав, що деякі українські політики також мають зважати на те, що вони пишуть. На жаль, прикрі випадки "атак словом" на журналістів все ще трапляються", - констатував заступник міністра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>