Безвіз з ЄС: українці зможуть повчити англійську на Мальті — Порошенко

Безвіз з ЄС: українці зможуть повчити англійську на Мальті — Порошенко

1894
Укрінформ
Завдяки безвізовому режиму більше українців зможуть приїхати до Мальти для вивчення англійської мови.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Мальти, повідомляє прес-служба Президента.

“Завдяки безвізовому режиму більше українців зможуть приїхати на Мальту для вивчення англійської мови”, - зазначив Порошенко. 

Він також назвав це рішення “не просто можливістю вільно перетинати кордони, а й історичним поверненням України до Європи”.

“Мальтійське головування в ЄС було надзвичайно ефективним для України. Під час головування Мальти в ЄС, Європейський Парламент підтримав безвізовий режим з ЄС для громадян України, а Рада Європейського Союзу переконливо проголосувала за надання українцям можливості подорожувати без віз”, - сказав Президент.

Глава Української держави подякував за теплий прийом та гостинність, з яким організований перший в історії двосторонніх відносин державний візит Президента України до Мальти.

“Роль Мальти є надзвичайно важливою у відстоюванні незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України”, - сказав Порошенко.  Він нагадав, що мальтійський міністр закордонних справ, на той час головуючий на Генеральній  Асамблеї ООН, першим привітав Україну 24 серпня 1991 року з незалежністю, а Мальта була однією з перших країн, яка визнала нашу незалежність і протягом усього часу твердо її підтримує. 

В свою чергу, Президент Мальти Колейро-Прека привітала рішення щодо надання безвізового режиму для України та підкреслила, що вона та її країна буде й надалі робити все можливе для покращення взаємодії між Україною та Європейським Союзом та чітко заявила про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Глава Української держави висловив вдячність Президенту Мальти за незмінну підтримку суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України, зокрема, у питанні санкцій політики щодо країни-агресора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-