МЗС не радить українцям їхати до Ємену

МЗС не радить українцям їхати до Ємену

Укрінформ
Міністерство закордонних справ радить українцям утриматися від поїздок до Ємену, оскільки у країні запроваджено надзвичайний стан через епідемію холери.

Про це повідомив у Твіттері Департамент консульської служби МЗС. 

"У Ємені введено надзвичайний стан через епідемію холери. Рекомендуємо утриматися від поїздок до цієї країни", - йдеться у повідомленні. 

12 травня Департамент попереджав наших співгромадян про загострення безпекової ситуації в Єменській Республіці, активізацію терористичної діяльності, спалах епідемії захворювання на холеру і радив громадянам України утриматися від поїздок до Ємену, а тим, хто продовжує перебувати в цій країні, найближчим часом залишити її територію.

У випадку надзвичайної ситуації, загрози життю та здоров'ю, громадянам України слід невідкладно повідомляти про це на «гарячу лінію» Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія за номером телефону: +966505220193, адреса електронної пошти: emb_sa@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України за номером телефону: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-