Порошенко стверджує, що провів розмову із сином щодо футболки з написом

Порошенко стверджує, що провів розмову із сином щодо футболки з написом "Russia"

4856
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко вважає неприйнятною поведінку свого молодшого сина, який на Гелловін сфотографувався у футболці з написом "Russia", і прові із ним розмову з цього приводу.

Про це глав держави сказав під час прес-конференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Про футболку: це фотографія з Інстаграма і стосується ночі на Гелловін. І це був вертеп, вертеп на природі: хтось малювався чортом, хтось одягнув цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Гелловін вирішили щодо можливості подібної поведінки. Це не є політика. Але я розцінюю навіть у вертепі і на Гелловін таку поведінку абсолютно неприйнятною. З цього приводу в мене була розмова з моїм 15-річним сином", - сказав Порошенко.

Він додав, що знайшов правильні слова, щоб син "усе зрозумів".

"Але це не є його футболка, він її не використовує у звичайному житті", - зазначив Президент.

Водночас, відповідаючи на запитання про освіту дітей політиків, яку вони здобувають не на Батьківщині, а за кордоном, Президент наголосив, що не хоче, аби його діти були мажорами.

"Я вважаю, що проблема тут не в якості української школи. Я не хочу своїх дітей бачити мажорами і впевнений у тому, що ті умови, які там створені, в тій школі, унеможливлюють мати певні привілеї як дітям Президента. Повірте мені, я і моя дружина намагаємося зробити все можливе, щоб їх виховувати в абсолютно жорстких умовах, правилах, навантаженнях", - заявив Порошенко.   

Як повідомлялося, у Мережі було поширене фото з молодшим сином Президента Михайлом, одягнутим у футболку з написом "Russia".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-