Президентське подружжя відвідало виставку «Український Схід»

Президентське подружжя відвідало виставку «Український Схід»

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною та воїнами АТО відвідали виставку «Український Схід», яка присвячена героїчній боротьбі українського народу з російсько-терористичними військами на сході нашої країни.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

Виставка складається з розділів, у яких розповідається про участь різних військових формувань, добровольчих батальйонів у бойових діях на Сході України. Зібрані разом, ці музейні історії відтворюють героїчні і трагічні події 2014 – 2017 років. Тут представлені артефакти, пов'язані з першими бойовими зіткненнями з російськими терористами, описані перші втрати і представлено особистий шлях героїв цієї війни. Зокрема, особисті речі генерала Сергія Кульчицького, майданівця-"афганця" Олега Міхнюка, захисника Авдіївки Андрія Кизила, "кіборгів" - захисників Донецького аеропорту та ще десятків відважних і нескорених воїнів, які віддали своє життя за Україну. 

На виставці також зібрані різноманітні артефакти з передової, спеціальні експонати, які відтворюють атмосферу і дух бойових дій, національні прапори та обереги, які пройшли вогонь війни за незалежність.

Музейний виставковий проект «Український Схід» створено до Дня Героїв Небесної сотні та третьої річниці початку російської агресії проти України і присвячено звитязі та жертовності патріотів України, які на сході нашої держави відстоюють її суверенітет і територіальну цілісність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-