SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Президент відкрив виставку про нерозривний зв'язок поколінь захисників України - 08.05.2017 15:10 — Новини Укрінформ
Президент відкрив виставку про нерозривний зв'язок поколінь захисників України

Президент відкрив виставку про нерозривний зв'язок поколінь захисників України

Фото, відео
1269
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті фотовиставки “Четверте покоління” на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Прошу, погляньте, на цих портретах – обличчя славних воїнів Збройних сил, сучасних оборонців України, мужніх людей, патріотів. Їхні погляди сповнені гордості за приналежність до славної когорти захисників своєї землі. Світлини пращурів, які вони тримають у руках, свідчать, що бути воїном, захисником Вітчизни - традиція, здавна шанована українським народом”, - заявив глава держави на відкритті.

Він також подякував фотографам за високоякісну мистецьку роботу.

“Четверте покоління” – діти незалежної України, ті, кому зараз 20-30 років. Це - молодий цвіт нашої української нації. Це – люди, які пам’ятають про своїх мужніх предків і стали на захист України від російської агресії. Це – генерація наших сучасних героїв, які щодня пишуть сторінки вітчизняної історії, пишуть цю історію своєю кров’ю і потом. Саме “четверте покоління”, яке нині взяло до рук зброю, щоб урятувати свою країну, спонукає нас знову й знову гортати сторінки минулого, аби вивчити та запам’ятати його уроки і вшанувати справжніх героїв”, - наголосив Порошенко. 

Президент додав, що цю виставку слід сприймати як символ нерозривного зв'язку різних поколінь захисників України.  

Петро Порошенко відкрив фотовиставку "Четверте покоління" в Києві. Фото: Михайло Палінчак, Укрінформ

“Вітчизну сьогодні боронять нащадки воїнів Червоної армії, Української повстанської армії. Вони шанують своїх дідів та прадідів. А ті, будучи вже в небесних чертогах, напевно, пишаються сучасним поколінням захисників. Це важливо усвідомити в День пам’яті та примирення - що цей зв’язок є нерозривним”, - підкреслив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>