З гірниками-протестувальниками ведуть переговори на глибині 315 метрів

З гірниками-протестувальниками ведуть переговори на глибині 315 метрів

813
Ukrinform
Голова правління ПАТ «Кривбассжелезрудком» Федір Караманиць на глибині 315 м веде переговори з гірниками, які вранці 4 травня відмовились виїжджати на поверхню. Вони вимагають підвищити зарплату для робітників основних професій до рівня 2012 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Федір Караманиць, гендиректор КЖРК знаходиться на ш. "Родіна", де на глибині 315 м веде переговори з гірникам з самого ранку, де обіцяє гірникам підняти зарплату на 20% на першому етапі і до кінця року в кілька етапів до 100%. Цей керівник користується повагою в гірників, але не має, на жаль, достатньо повноважень”, - прокоментував ситуацію Волинець.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 4 травня на поверхню відмовились виїжджати нічні зміни трьох шахт «Гвардійської», «Родіни» і «Тернівської» у повному складі та частина гірників «Октябрської».

Із 7-ї години ранку прямо на робочих місцях проходять збори трудових колективів. Їх учасники вимагають підвищення зарплат.

“Прийнято спільне звернення до акціонерів компанії. Воно містить лише одну вимогу - підвищити зарплату для робітників основних професій до рівня 2012 року, тобто еквівалентну 1000 доларів. Зараз у багатьох шахтарів вона складає близько 10 тис. грн, а у працівників допоміжних професій - 3 тис. грн”, - написав раніше Волинець.

Необхідність підвищення зарплати гірники пояснюють зростанням тарифів на газ, електроенергію та житлово-комунальні послуги, а також підвищенням цін на продукти харчування й товари першої необхідності.

На ПАТ «Крівбассжелезрудком» події не коментують.

Публічне акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» - найбільше підприємство в Україні з видобутку руди підземним способом. Шахти «Батьківщина», «Жовтнева», «Гвардійська», «Тернівська» - основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-