Failed: SQLSTATE[HY000]: General error: 23 Out of resources when opening file './u7m_site/tags.MYD' (Errcode: 24 "Too many open files") SQL: SELECT ti.name, t.translit FROM tags t LEFT JOIN tags_info ti ON ti.tag_id = t.id , tags_news tn WHERE ti.lang_id=? AND t.id = tn.tag_id AND tn.news_id=? 4 травня: народний календар і астровісник - 04.05.2017 07:00 — Новини Укрінформ
4 травня: народний календар і астровісник

4 травня: народний календар і астровісник

1182
Ukrinform
Сьогодні Прокла; «Хай буде з вами сила!»

Сьогодні шанувальники всесвітньо відомої кіносаги «Зоряні війни» святкують День Зоряних воєн, перший фільм якої вийшов 25 травня 1977 року, тобто 40 років тому. Тобто, 25 травня й є «офіційною» датою, але фанам більше подобається саме 4 травня. Перше масове святкування Дня Зоряних воєн було проведено в 2011 році в Канаді.

Православна церква ж сьогодні вшановує священномученика єпископа Януарія, а також мучеників Прокула, Соссія і Фавста, які прийняли мученицьку смерть близько 305 року за часів Діоклетіана, відомого своїм непримиренним ставленням до християн. Святих кидали до печі, але полум’я їх не обпалювало; віддавали на розтерзання хижим звірям, але ті не чіпали святих мучеників. Зрештою усіх трьох обезголовили.

Ім’я Януарія було надто складним і «чужинським» для наших пращурів, тому цей день в народі називали просто – Проклом. На Прокла мала зацвісти черемха. За цим деревом визначали, яким буде літо: якщо черемха зацвітала рано, то літо мало бути теплим і гожим, якщо ні – то прохолодним і дощовим.

З іменинами вітайте Федора, Олексія, Дениса.

Сьогодні 9-ий місячний день і він схожий на мерехтливий таємничий камінь. Якщо піднести його до очей і уважно придивитися, то можна побачити щось казково-прекрасне, а можна – щось несподівано страшне й темне. Варто посилити охорону, перевірити камери спостереження, сигналізацію, замки – злодії не сплять, вони теж мають свій «зоряний» час. Конфлікти, які виникатимуть цього дня на роботі, владнати буде вкрай важко. Тож будьте толерантними! До того ж і Місяць в уважній до деталей та інтонацій Діві. Сьогодні не варто не тільки розпускати язика (тим більше руки), але й підписувати контракти і важливі папери – є ймовірність потрапити в халепу. Їжа має бути поживною, але легкою.  

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1965 році: –0,6; а найтеплішим у 1911 -  +28,9.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-