ФСБ влаштувала для журналістів "Л/ДНР" антиукраїнський інформвишкіл

ФСБ влаштувала для журналістів "Л/ДНР" антиукраїнський інформвишкіл

607
Ukrinform
Федеральна служба безпеки РФ у Ростові-на-Дону під виглядом форуму проводила навчання журналістів з окупованих територій Донбасу основним методам ведення інформаційної війни проти України.  

Про це повідомив народний депутат, керівник Центру військово-політичних досліджень, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.

"У м.Ростов-на-Дону (РФ) під кураторством ФСБ РФ був проведений "форум" медіа-компаній "ЛНР/ДНР" за такими темами: розвиток молодіжних інтернет-ЗМІ, фотожурналістика, друковані ЗМІ. Формальним ініціатором проведення "форуму" виступила група депутатів Держдуми РФ. Насправді "форум" є продовженням серії заходів ФСБ РФ (попередній такого роду був проведений у середині лютого 2017 року) з розширення цілеспрямованої дезінформаційно-пропагандистської діяльності і навчання "журналістів" "Л/ДНР" основним методам ведення інформаційної війни проти України", - повідомляє Тимчук. 

Він так само зазначає, що цього разу тренінги ФСБ РФ були спрямовані на забезпечення інформаційно-психологічного впливу на молоду аудиторію, включаючи дітей. Основні тези форуму: поліпшення інформаційного опору українським ЗМІ у висвітленні ситуації на Донбасі з орієнтацією на молодь і підлітків. Для участі в форумі були направлені представники основних телевізійних каналів "ДНР" ("Новоросія", "Оплот" та інші), а також т.з. стрімери, які працюють на російські і проросійські медіа-ресурси на Донбасі.

Фото: golos-kubani.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>