Україна і Азербайджан активізують оборонну співпрацю

Україна і Азербайджан активізують оборонну співпрацю

Укрінформ
Україна і Азербайджан мають значний потенціал у сфері військово-технічного співробітництва і планують його активізувати задля створення спільних проектів в оборонно-промисловому комплексі.

Про це розповів перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський за підсумками свого візиту до Азербайджанської Республіки, де він провів зустрічі з першим заступником Прем'єр-міністра Азербайджану Ягубом Еюбовим, керівництвом провідних підприємств ОПК та авіабудування, повідомляє прес-служба РНБО.

"Азербайджанська Республіка є важливим і перспективним партнером України у сфері військово-технічного співробітництва. Я впевнений, що потенціал наших країн у сфері ВТС дозволяє зміцнити наявну співпрацю та працювати у напрямку її розвитку і перспектив, особливо в галузі авіабудування", - зазначив Гладковський.

Він наголосив, що Україні та Азербайджану варто інтенсифікувати контакти на рівні підприємств оборонно-промислового комплексу задля створення спільних проектів у сфері ОПК.

"Наші країни мають значний досвід, аби напрацювати спільні розробки в оборонній сфері не лише для внутрішнього споживача, а й для зовнішніх ринків", - сказав перший заступник секретаря РНБО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-