Реєстраторів СЕТАМ викрили у незаконному відчуженні київських об'єктів

Реєстраторів СЕТАМ викрили у незаконному відчуженні київських об'єктів

Укрінформ
Правоохоронцями у м. Києві проведено 15 обшуків в офісі та у службових кабінетах працівників Держпідприємства «СЕТАМ», а також у інших осіб, причетних до скоєння злочинів, пов’язаних з незаконним вибуттям об’єктів нерухомості з комунальної та державної власності.

Про це повідомляє прокуратура м.Києва.

У ході обшуків виявлено та вилучено документи щодо незаконного заволодіння об’єктами нерухомості, документи суб’єктів господарювання, на які реєструвалось право власності, комп’ютерну техніку за допомогою якої вчинялись оборудки з нерухомістю.

За результатами слідчих дій, державному реєстратору відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ДП “СЕТАМ” повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України.

Збитки, завдані посадовою особою державі, складають понад 3 млн грн.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх осіб, причетних до вчинення цього злочину.

Як повідомлялося, система електронних торгів арештованим майном «СЕТАМ» була запроваджена Міністерством юстиції у 2014 році. Організатором виступає державне підприємство, яке належить до сфери управління Мін'юсту.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-