ГПУ підтверджує звільнення старшого слідчого з особливо важливих справ Суса

ГПУ підтверджує звільнення старшого слідчого з особливо важливих справ Суса

Документ
1298
Ukrinform
Генеральна прокуратура підтвердила, що старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ Дмитра Суса звільнили за надання неправдивої інформації під час декларування майна.

Про це йдеться у наказі про його звільнення, який має у своєму розпорядженні "Новое время".

Згідно з текстом наказу, Сус не вказав у декларації за 2015 рік інформацію про те, що володіє автомобілем Citroen C4 2008 року випуску, зареєстрованим на нього. Крім того, він не вказав інформацію про право користування кімнатою на вул. Мельникова як у декларації за 2015 рік, так і за 2016-ий, йдеться у документі.

Зазначається також, що в деклараціях прокурор не повідомив про те, що продав Citroen C4, який йому належав, а також Peugeot 406 1999 року випуску.

У наказі про звільнення Суса згадується, що його притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв'язку з невідповідністю його майнового стану доходам, отриманим із законних джерел, і недостовірним декларуванням ним свого майна.

Причиною звільнення прокурора називається систематичне грубе порушенням ним законів щодо запобігання корупції та по прокуратуру, а також правил прокурорської етики і здійснення ним дій, що порочать звання прокурора, які можуть викликати сумнів у його чесності та непідкупності органів прокуратури.

Наказ про звільнення Дмитра Суса датований 13 квітня і підписаний генпрокурором Юрієм Луценком.

Уперше інформація про звільнення Суса з'явилася 14 квітня.

Дмитро Сус був призначений старшим слідчим з особливо важливих справ 6-го відділу з розслідування кримінальних проваджень Департаменту з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури 30 листопада 2016 року. До цього призначення він працював у департаменті з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури.

Сус фігурував у конфлікті Генпрокуратури і Національного антикорупційного бюро у серпні 2016 року. За даними ЗМІ, конфлікт стався після того, як детективи НАБУ почали проводити розслідування щодо департаменту з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури. Для цих цілей вони нібито орендували квартиру, у якій встановили обладнання для спостереження і прослуховування. Причому особлива увага приділялася прокурору Дмитру Сусу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-