Закон про Єдиний держреєстр військовозобов'язаних набув чинності

Закон про Єдиний держреєстр військовозобов'язаних набув чинності

4322
Ukrinform
В Україні набув чинності закон "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних".

Текст цього документа був опублікований у парламентській газеті "Голос України" у середу, 19 квітня 2017 року, а згідно з прикінцевими положеннями закону, він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Законом визначаються основні принципи створення та ведення реєстру, унормовано питання ведення військового обліку військовозобов'язаних, який здійснюватиметься не тільки на паперових облікових картках, а й в електронному вигляді в єдиній централізованій базі даних.

Як передбачено законом, наповненням бази опікуватимуться працівники військових комісаріатів, а аналіз інформації здійснюватиме Генеральний штаб ЗСУ. Власником реєстру є Міністерство оборони, а розпорядником - Генштаб ЗСУ.

До реєстру вносяться й зберігаються персональні і службові дані військовозобов'язаних. Згоди військовозобов'язаних на обробку їхніх персональних даних для цілей реєстру не потрібно.

Згідно з законом для формування бази даних ЦВК один раз подає відомості про громадян України від 18 до 60 років.

Відомості про громадян, що не є військовозобов'язаними, знищуються суб'єктами реєстру.

Закон про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних Верховна Рада ухвалила у повторному другому читанні у березні 2017 року, за нього віддали голоси 236 народних депутатів.

14 квітня Президент Петро Порошенко підписав цей закон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-