В Україні не має бути черг за закордонними паспортами – Гройсман

В Україні не має бути черг за закордонними паспортами – Гройсман

718
Ukrinform
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликає міграційні служби докласти всіх зусиль, аби не допустити черг при оформленні біометричних паспортів громадян для безперешкодного перетину кордону з ЄС.

Про це він сказав у ході засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Важливо, щоб люди не відчували жодних проблем. Система має функціонувати належним чином. Треба, щоби ми уникнули такого явища як черги до паспортиста. Якщо у нас люди будуть стояти у чергах до паспортистів, то це ще один рудимент, який треба "вибити" з наших служб, можливо, які неправильно організували роботу на місцях. Паспортист, людина, яка надає адміністративну послугу, має бути, по-перше, ввічлива і дуже швидко потрібно це робити, щоб ні у кого не виникало жодної негативної реакції на отримання цих послуг", - сказав Гройсман.

Він запропонував організувати представництва прикордонної служби, консульств, посольств - у пунктах перетину кордону, а також зібрати міжвідомчі групи на кордонах для опрацювання технічних питань, які потрібно буде врегулювати після запровадження безвізового режиму із ЄС. "Щоб за кожного громадянина ми боролися, за його права, щоб люди не залишалися сам на сам", - зазначив Глава уряду.

Прем’єр-міністр також звернув увагу на необхідність нових підходів в роботі Міграційної служби, яка має забезпечити якісне та швидке надання адміністративних послуг українцям - без черг. Він підкреслив, що багато повноважень у цій сфері вже передані на місцевий рівень. "Важливо забезпечити максимальну доступність для людей, проявити організаційну єдність, коли усі послуги можливо отримати в одному місці", - додав Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-