SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Марина Порошенко разом з дітьми з особливими потребами приготувала великодні паски - 14.04.2017 00:27 — Новини Укрінформ
Марина Порошенко разом з дітьми з особливими потребами приготувала великодні паски

Марина Порошенко разом з дітьми з особливими потребами приготувала великодні паски

Фото
1961
Ukrinform
У Чистий четвер дружина Президента Марина Порошенко разом із своїми дітьми допомагала дітям з особливими потребами приготувати Великодні паски.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, майстер-клас пройшов за ініціативи Громадської організації «Родина».

«Сьогодні я з моїми дітьми вирішили допомогти зібрати Великодній кошик людям з особливими потребами. Я впевнена, що для них зробити таку паску власними руками - це велика радість і щастя. Я дуже вірю, що в нашій країні незабаром запанує спокій і мир», - сказала дружина Президента.

Марина Порошенко разом з дітьми з особливими потребами приготувала великодні паски

Вона разом з двома дочками, сином та дітьми з особливими потребами замісила тісто для великодніх пасок, які прикрасили символом миру - голубами.

Марина Порошенко повідомила, що сьогодні, у Чистий четвер, вона ввечері обов'язково буде самостійно пекти великодню паску та разом з родиною прикрашати крашанки.

Дружина Президента також зауважила, що впевнена у тому, що особисто вона та її діти будуть з теплом згадувати цей день, і сподівається, що дітки з особливими потребами також його запам'ятають.

Вона побажала всій країні напередодні Великодня миру та спокою.

Фото: Олена Худякова, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-