У Реви пояснили, що робити із "заблукалими" субсидіями

У Реви пояснили, що робити із "заблукалими" субсидіями

1459
Ukrinform
Сім'ї, яким субсидія нарахована із запізненням, зможуть використати переплату в повному обсязі.

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

"Субсидія призначається з моменту подання заяви та, відповідно, здійснюється перерахунок коштів. Але бувають випадки, їх меншість, коли документи оформлені, до прикладу, з січня, а субсидія надійшла у квітні.  Якщо сім'я весь цей час - у січні, лютому, березні - сумлінно сплачувала рахунки за комунальні послуги і на момент надходження субсидії у неї на рахунках з'явилася переплата за рахунок власних платежів, то така сім'я може скористатися нею коли завгодно", - йдеться у повідомленні.

Наприклад, якщо родина користується газом, то переплату можна використати у літні місяці або тримати її до зими; якщо централізоване опалення - кошти знаходитимуться на рахунку до наступного опалювального сезону.

У Мінсоцполітики зазначили, що постачальники послуг зобов'язані відображати переплату у платіжках та не повинні ігнорувати право людини нею скористатися.

"Мова йде саме про випадки, коли субсидія надходить до адресата із запізненням, обумовленим затримкою із звіркою інформації про склад сім'ї та тарифи в місті. У всіх інших випадках, якщо сім'я використала менше, ніж встановлено соціальним нормативом, у наступному місяці вона має законне право використати зекономлені кошти у рахунок наступних платежів, у тому числі обов'язкової плати за комуналку", - наголосили у Мінсоцполітики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>