SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Обшуки на на одеському авіазаводі - знайшли вкрадений літак - 11.04.2017 17:10 — Новини Укрінформ
Обшуки на на одеському авіазаводі - знайшли вкрадений літак

Обшуки на на одеському авіазаводі - знайшли вкрадений літак

Фото
1401
Ukrinform
У вівторок, 11 квітня, правоохоронці проводять слідчі дії на одеському заводі "Авіаремсервіс", де виявлено різні махінації з коштами, зокрема, тіньові схеми виведення їх з рахунків підприємства.

Про це повідомив  на своїй сторінці у Facebok голова ГО "Люстраційна комісія Одеської області" Костянтин Цховребашвілі.

"На одеському авіаційному проводять обшуки. Нас попросили підстрахувати. Знайшли все, що треба!" - зазначив Цховребашвілі.

Обшуки на одеському авіазаводі - знайшли вкрадений у 2010 році літак

Голова Люстраційної комісії додав, що співробітники СБУ та прокуратури уже здійснили виїмку певних документів під час слідчих дій у службових кабінетах, ангарах і на території підприємства.

Попутно виявили викрадений у 2010 році літак та пістолет Марголіна з глушником і набої до нього.

"Мова йде про літак, який прибув (для ремонту - ред.) з Анголи. Іншими словами, вчинено підміну літака - після ремонту було відправлено за межі України інший літак. Необхідні документи знайдено, слідча група здійснює першочергові дії", - уточнив Цховребашвілі, не називаючи марку літака.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-