Сьогодні відбудеться пробне ЗНО з історії, математики та іноземних мов

Сьогодні відбудеться пробне ЗНО з історії, математики та іноземних мов

1347
Ukrinform
У суботу, 8 квітня, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов. 

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Пробне тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) і запрошенням. Адресу пункту тестування вказано в запрошенні-реєстраційній картці, розміщеному в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру", - йдеться у повідомленні.

Так само учасники матимуть можливість отримати результат проходження пробного незалежного оцінювання онлайн. Для цього необхідно з 15:00 години 8 квітня до 24:00 години 10 квітня внести відповіді з певного навчального предмету до сервісу "Визначити результати пробного ЗНО".

Відзначається, що ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів, особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 14 квітня.

Нагадаємо, що пробне ЗНО з української мови та літератури відбулося 1 квітня. 

Цього року реєстрація для участі у ЗНО стартувала 6 лютого. Цьогоріч для випускників 2017-го першим обов'язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування. Четвертий предмет не є обов'язковим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>